
Audi A3 Sportback - 2.0 FSI Ambition Goed onderhouden | 18" Lichtmetalen velgen | Airco (automatisch) | Cruise
Algemeen
| Prijs | € 3.399 |
| Bouwjaar | Januari 2005 |
| Kilometerstand | 198.472 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 18-PZ-PS |
| Datum deel 1 | 07-01-2005 |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2004 - jul. 2006
Referentienummer: 3474577
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 214 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.875 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 26 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1390 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 07-01-2005
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18" Lichtmetalen velgen
Infotainment
- Bose® premium audiosysteem
- spotify
- Youtube
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Mistlampen voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Bestuurders-informatie-systeem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen voor
- Zonnescherm achterruit
= Bijzonderheden =
Een auto als de Audi A3 Sportback biedt een dynamiek en comfort die typerend zijn voor de producten van de Duitse autofabrikanten. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2005, de teller staat op 198472 kilometer. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Sportief rijden stelt eisen aan een stevige zitpositie voor rijder en bijrijder. Vandaar de strakke sportstoelen! Bij de rijke uitrusting horen ook warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Altijd twee handen aan het stuur, wel zo veilig en gemakkelijk. Ook daaraan is gedacht, met de audiobediening op het stuur. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bestuurders-informatie-systeem horen tot de voorzieningen op deze auto. Lijkt deze Audi u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























