
Audi A4 Avant - 2.0 TDI ultra Sport Edition
Algemeen
| Prijs | € 8.100 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 214.530 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TG-270-F |
| Datum deel 1 | 01-07-2014 (import) |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1570 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | februari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Modelcode: B8
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 208 km/u
GVW: 2.165 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Handelscondities geen garantie.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- Audio-navigatie full map
- lichtmetalen velgen 18"
- S Line exterieur
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bi-xenon koplampen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportonderstel
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976202/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)











