
Audi Q2 - 1.4 TFSI CoD Design Pro Line Plus / 1e Eigenaar / Virtual Cockpit / Navi / Clima / 17" Vel
Algemeen
| Prijs | € 16.888 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 107.364 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TD-710-S |
| Datum deel 1 | 16-07-2018 |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Beverwijkerstraatweg 232-B
1901NM Castricum
0251769146
https://www.favoriet-occasions.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.825 kg
Afmetingen (LxBxH): 419 x 179 x 151 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 - Basis (€ 50): Pakket 1 - Basis - garantie géén / admin.kosten (zie garantie voorwaarden op onze website, onder Diensten / Garantie)
- Pakket 2 - Basis Plus (€ 295): Pakket 2 - Basis Plus - 3 maanden garantie (zie garantie voorwaarden op onze website, onder Diensten / Garantie)
- Pakket 3 - Zeker Rijden (€ 595): Pakket 3 - Zeker Rijden - 6 maanden garantie (zie garantie voorwaarden op onze website, onder Diensten / Garantie)
- Pakket 4 - Favoriet Premium (€ 995): Pakket 4 - Favoriet Premium - 12 maanden garantie (zie garantie voorwaarden op onze website, onder Diensten / Garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en warmtewerend glas.
Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Sublaag en tophoog... en alles daartussenin! Het high performance audiosysteem kan elke frequentie moeiteloos aan. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het navigatiesysteem! De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen sportstuur, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Audi Q2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Vrijwel alle auto's hebben een NAP-CERTIFICAAT, dus GEGARANDEERDE kilometers! Wij adverteren met correcte bouwjaren en geen modeljaren!
Het komt nog wel eens voor dat een e-mail niet aan komt, mocht u na 24 uur nog geen reactie hebben ontvangen stuur deze dan opnieuw of neem telefonisch contact met ons op.
Contactgegevens:
Favoriet Occasions
Beverwijkerstraatweg 232B ( navigatie tip Korendijk 1 Castricum)
1901 NM Castricum
Tel: 0251-769146
Whatsapp: 0251-769146
E-mail: info@favoriet-occasions.nl
Website: www.favoriet-occasions.nl
Openingstijden: Maandag T/M Vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur geopend
Zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur geopend
Alle informatie, advertenties en prijskaarten zijn onder voorbehoud van typ-, en/of drukfouten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid hiervoor.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































