
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line KEYLESS PDC
Algemeen
| Prijs | € 6.740 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 298.780 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 31-LBZ-1 |
| Datum deel 1 | 23-03-2010 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Elektrische ramen voor
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
-
- 18 inch velgen
- Aanhanger assistent
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achterspoiler
- Adaptive cruise control
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag knie bestuurder
- Airbag opzij achter
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Carkit
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- DAB+ ontvanger
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Entertainmentsysteem achter
- Gordelspanners
- Grootlichtassistent
- Handsfree
- Hardtop
- Infotainment
- Isofix
- Keyless entry
- Lane Keeping Assist
- LED verlichting
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia voorbereiding
- Nivoregeling
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Pollenfilter
- Portierverlichting
- Rijstrookdetectie
- Ruitenwisser achter
- Sidebars
- Start/Stop systeem
- Tiptronic
- Twee achterdeuren
- Verlaagd
- Verlichting adaptief
- Vermoeidheids assistent
- Verstelbare gordelhoogte
- Vierwielaandrijving (4x4)
- Voorruitverwarming
= Bijzonderheden =
Audi Q5 2.0 TFSI quattro Pro Line 2010 | KEYLESS ENTRY | PARKEERSENSOREN | DAB-FM | NAVIGATIE | PRO LINE | CRUISE CONTROL | ELEKTRISCHE RAMEN | TFSI | QUATTRO | En nog veel meer...
De Audi Q5 2.0 TFSI quattro Pro Line is een luxe en sportieve SUV die comfort, ruimte en prestaties op hoog niveau combineert. Deze uitvoering beschikt over een krachtige 2.0 TFSI benzinemotor met turbo en het bekende quattro vierwielaandrijvingssysteem van Audi, wat zorgt voor uitstekende grip en stabiele rijeigenschappen onder uiteenlopende omstandigheden. Dankzij het sterke vermogen en de comfortabele wegligging is de Q5 zowel geschikt voor dagelijks gebruik als lange ritten.
Het interieur is hoogwaardig afgewerkt met luxe materialen en biedt veel comfort voor bestuurder en passagiers. De hoge zitpositie zorgt voor goed overzicht op de weg en draagt bij aan een prettige rijervaring. De Pro Line-uitvoering is doorgaans rijk uitgerust met luxe opties zoals lederen bekleding, climate control, navigatiesysteem, parkeersensoren, xenon verlichting en lichtmetalen velgen.
Met zijn stijlvolle uitstraling, ruime interieur en betrouwbare prestaties is de Audi Q5 een veelzijdige SUV die sportiviteit en luxe perfect weet te combineren.
Met het ervaren specialisme van Autosfeer & Co. willen wij onze klanten volledig ontzorgen van de aankoop, de verkoop of aanvraag van het desbetreffende voertuig.
Hoewel alle gegevens zo uitgebreid en optimaal mogelijk staan omschreven, is Autosfeer & Co. niet aansprakelijk voor de niet benoemde gegevens. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt.
Ons advies is om de benoemde gegevens en specificaties van het desbetreffende voertuig altijd even te controleren. Bij enige twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons opnemen om de gegevens en specificaties te bespreken.
Alle bezichtigingen en/of proefritten gaan uitsluitend op afspraak. Wij raden u daarom aan altijd even contact op te nemen met ons voordat u in de auto stapt om een voertuig van ons te komen bezichtigen, zo voorkomen we teleurstellingen.
Inruil op uw huidige voertuig is ten alle tijden mogelijk bij Autosfeer & Co. Graag ontvangen wij op voorhand foto’s, het kenteken en een prijsindicatie wat u verwacht terug te krijgen voor uw huidige voertuig.
Mocht u geen prachtig voertuig zien in onze bedrijfsvoorraad, kunnen wij u volledig ontzorgen met uw gewenste auto aanvraag van A tot Z.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf.
U kunt bij ons ten alle tijden kiezen voor nog meer zekerheid op de aankoop van uw voertuig als u kiest voor het Autotrust garantie pakket!
(Let op: De 6, 12 of 24 maanden garantie bij Autotrust zit er NIET standaard bij, dit varieert per voertuig en/of motorinhoud).
Als u voor dit pakket kiest krijgt u:
- 6, 12 of 24 maanden Autotrust garantie.
- Auto wordt afgeleverd inclusief APK.
Interesse in deze prachtige auto? Neem gerust contact met ons op;
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































