
BMW 1-serie - 116i Business Line Sport (STOELVERWARMING, AIRCO, LM-VELG)
Algemeen
| Prijs | € 2.495 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 200.900 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GK-904-B |
| Datum deel 1 | 09-02-2010 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.775 kg
Afmetingen (LxBxH): 424 x 175 x 142 cm
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon adaptief
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- M Aerodynamica
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Zeer nette BMW 1-serie 116i uit 2010 in de Business Line Sport uitvoering. Een sportieve hatchback met fijne rijeigenschappen en een comfortabele uitrusting.
De auto is voorzien van stoelverwarming, airconditioning en lichtmetalen velgen, wat zorgt voor extra comfort en een sportieve uitstraling.
• Business Line Sport uitvoering
• Stoelverwarming
• Airconditioning
• Lichtmetalen velgen
Een nette en comfortabele BMW met een sportieve look en veel rijplezier.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































![Land Rover Range Rover Velar - 2.0 I4 Turbo AWD R-Dynamic HSE Aut. [ LED Trekhaak Leder Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178433/240x180/land-rover-range-rover-velar-2-0-i4-turbo-awd-r-dynamic-hse-aut-led-trekhaak-leder-stoelverwarming.jpg)













![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)










