
SEAT Ibiza - 1.6 Style Automaat / Org NL / Camera / Cruise / Trekhaak / Dab / Lichtmetaal
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 102.644 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 14-NBS-3 |
| Datum deel 1 | 25-08-2010 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1020 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2010-08
Modeljaar: 2010
Prestaties
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.571 kg
Afmetingen (LxBxH): 403 x 169 x 143 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afdekscherm bagageruimte
- Airbags voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Telefoon
- Zij-airbags achter
- Zij-airbags voor
Hoeveel kost een SEAT Ibiza verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































