
BMW 3-serie Touring - 318i Executive Edition M-pakket Aut | Leder | Panoramadak
Algemeen
| Prijs | € 22.000 |
| Prijs excl. BTW | € 18.732 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 196.125 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 15 september 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-972-DG |
| Datum deel 1 | 15-09-2021 |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Portimao Blauw |
| Gewicht | 1545 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Kamerlingh Onnesweg 28
2991XL Barendrecht
010-3116885
www.mulder-mazda.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2022
Referentienummer: 12688
Technische informatie
Tankinhoud: 59 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 220 km/u
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- spraakbediening
Exterieur
- achterruit apart te openen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 18"
- lichtmetalen velgen 17"
- lichtmetalen velgen 18"
- lichtmetalen velgen 19"
- M Aerodynamica
- premium kleur
Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- keyless start
- lederen interieurdelen
- sportonderstel
- sportonderstel
- sportstuur
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- laser LED koplampen
- laser LED koplampen
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bij Mulder Mazda krijgt u meer!
U ontvangt op een Mazda occasion jonger dan 8 jaar en/of tot 100.000km standaard 12 maanden “Certified “garantie of fabrieksgarantie (afhankelijk van de leeftijd) , -Nieuwe APK, -Voorgeschreven onderhoud volgens fabrieksschema, -Uitgebreide technische inspectie, -Vloeistoffencontrole, -Grondige reiniging binnen en buitenzijde, -Banden worden vervangen indien profiel onder 3mm is. (zie foto 4)
Met het “Certified Plus” ontvangt op uw Mazda bovenstaande en 24 maanden garantie, -een volle tank brandstof, -10% korting op accesoires, -3 jaar gratis vervangend vervoer bij onderhoud, voor slechts € 995,- (zie foto 4)
U ontvangt op een ander merk dan Mazda standaard 3 maanden garantie met ons “Selected” pakket (zie foto 4). -Uitgebreide technische inspectie, -Vloeistoffen controle, -Grondige reiniging binnen-buitenzijde, en APK voor minimaal 6maanden.
u kunt kiezen voor een afleverpakket “Selected Plus” (zie foto 4) waarmee u 12 maanden garantie ontvangt, -Onderhoudsbeurt volgens fabrieks opgave, -minimaal een halve tank bransstof, -Banden vervangen indien het profiel onder 3mm is, en een nieuwe APK voor slechts € 995,-.
Kom langs voor een proefrit en een scherp voorstel waarbij bijna alle inruil welkom is, WELKOM op 1 van onze vestigingen.
Graag even bellen als u wilt komen kijken of de auto nog beschikbaar is en in welke vestiging de auto staat.
Mulder Mazda, al ruim 50 jaar uw Mazda dealer voor Rotterdam, 't Groene Hart en omstreken.
Wij zijn gevestigd aan de Martin Luther Kingweg 21 in Rotterdam / de Kanaaldijk 42 in Waddinxveen / Hoogstad 1 in Vlaardingen en aan de Kamerlingh Onnesweg 28 in Barendrecht,
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












![BMW 3-serie Touring - 318i High Executive Sport Aut. [ LED Leder Sportstoelen Stoelverwariming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886792/240x180/bmw-3-serie-touring-318i-high-executive-sport-aut-led-leder-sportstoelen-stoelverwariming.jpg)


























































































