
BMW X4 - M40i High Executive
Algemeen
| Prijs | € 47.950 |
| Prijs excl. BTW | € 40.382 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 47.884 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 december 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-841-VR |
| Datum deel 1 | 18-12-2019 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,90 sec |
| Motorvermogen | 260 kW (353 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | CARBONSCHWARZ METALLIC (416) |
| Gewicht | 1840 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: G02
Technische informatie
Koppel: 500 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxB): 475 x 194 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: LEDER VERNASCA/SCHW.KONTR.BLAU (MANL)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 178 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Ebus Standaard (inbegrepen): Voor alle auto's , aflevering inclusief technische inspectie, vloeistofcontrole , geldige APK, en RDW-leges.
- Ebus Basis (€ 595 meerprijs): voor auto's met een waarde boven 4500 euro, aflevering inclusief onderhoud olie+oliefilter indien nodig binnen 6 mnd, vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 7.500km / binnen 6 mnd, poetsen van binnen en buiten, 6 mnd Ebus garantie
- Ebus Plus (€ 895 meerprijs): Auto's tot 8 jaar oud en max 100.000 km, aflevering inclusief een nieuwe APK, RDW-Leges, onderhoud indien nodig binnen 12 mnd, vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 15.000 km / 12 mnd, poetsen binnen en buitenzijde plus 12 mnd BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Ebus Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
- Ebus Light (€ 595 meerprijs): Auto's tot 2 jaar oud en max 20.000 km , APK minimaal 2 jaar geldig, vervangen slijtagedelen indien nodig, poetsen binnen en buitenzijde, resterende fabrieksgarantie minimaal 12 mnd.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco separaat achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Leder Vernasca (MA)
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- M Aerodynamica
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Verwarmde stoelen voor en achter (4HA)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Adaptieve LED koplampen (552)
- afdaal assistent
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde (buitenspiegel(s) automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar) (430)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- BMW sportstoelen (481)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry) (322)
- connected services
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- grootlichtassistent
- Harman Kardon Surround Sound System (688)
- Head-Up Display (610)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom (4K9)
- Interieurlijsten Carbon Fiber (4MC)
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen voor (5A1)
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Parking Pack (achteruitrijcamera, parkeer assistent) (ZP5)
- passagiersairbag
- Personal CoPilot Pack (cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, zelfstandige rijstrookwissel, kruisend verkeer detectie, Parking Assistant Plus) (ZT5)
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Safety Pack (Active Protection, dodehoek detectie, achteruitrij assistent, buitenspiegel(s) automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, rijstrooksensor, verkeersbord detectie) (ZS5)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sperdifferentieel
- sportonderstel
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwielverwarming (248)
- variabele stuuroverbrenging
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































