
BMW X5 - XDrive30d High Executive Vol opties, top rijdend
Algemeen
| Prijs | € 6.500 |
| Bouwjaar | Januari 2008 |
| Kilometerstand | 412.541 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-ZG-DH |
| Datum deel 1 | 18-01-2008 |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 173 kW (235 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/55 R18
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.755 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 193 x 177 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
CO₂-uitstoot: 214 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Luchtvering
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Automatische niveauregeling
- Stoelen elektrisch met memory
= Bijzonderheden =
Mooie Facelift X5
Nieuwe Apk
Rijd en schakeld prima
We make transit numbers
Inruil van uw huidige auto is mogelijk
Alleen geopend op afspraak.
Graag afspraak via 06-20594532 of stuur een bericht.
Wilfried Bouman
Korvertweg 4
4261 NA WIJK EN AALBURG
info@boumangroup.nl
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































