
BMW X5 - xDrive30d Automaat grijskenteken
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 327.096 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VK-041-J |
| Datum deel 1 | 21-11-2008 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 173 kW (235 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Stoere bedrijfswagen
BMW X5 xDrive30d Automaat grijskenteken
- Kenteken: VK-041-J
- Merk: BMW
- Model: X5
- APK tot: 13-06-2026
- Tellerstand: 327096 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2993 cc
- Aantal cilinders: 6
- Vermogen: 173 kW / 236pk
- Ledig gewicht: 2050 kg
- Max. trekgewicht: 2700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 200 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 4
Bijzondere opties & accessoires
- Grijskenteken uitvoering
- Tussenschot volledig met ruit
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Tussenschot volledig met ruit
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grijskenteken uitvoering
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Ruime grijskenteken uitvoering met veel laadruimte.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
MMD Lanting
Mizar 16
7891VE Klazienaveen
0591-312220
info@mmdlanting.nl
www.mmdlanting.nl
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































