
BMW X5 - xDrive40e iPerformance M Sport Shadow SOH 84% // PANO/SCHUIFKANTELDAK // MEMORYSEAT // ADA
Algemeen
| Prijs | € 31.945 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 133.607 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 07 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-144-FP |
| Datum deel 1 | 07-05-2018 (import) |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2205 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2018
Modelcode: F15
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 230 kW (313 PK)
Vermogen brandstofmotor: 230 kW (313 PK)
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 85 liter
Actieradius: 31 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.980 kg
Afmetingen (LxBxH): 489 x 194 x 176 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: SDL Automotive Steenoven 28 5626DK EINDHOVEN, NL 0402971559 http://www.sdlautomotive.nl info@sdlautomotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sluitbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- WiFi
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal 6 maanden.Tenzij anders besproken! De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. kijk op de website voor de verschillende mogelijkheden www.sdlautomotive.nl onder het kopje garantie. Deze advertentie is met veel zorgvuldigheid opgemaakt. Toch kan het zo zijn dat er door de complexiteit opties over het hoofd worden gezien, of per ongeluk worden aangevinkt. Controleer zelf altijd goed welke opties voor u belangrijk zijn. Op deze internet advertentie kan namelijk nooit aanspraak worden gemaakt.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend !!
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































































































