
Dacia Logan MCV - 0.9 TCe Stepway
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 115.199 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 09 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RK-428-N |
| Datum deel 1 | 19-12-2017 |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 169 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.610 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 173 x 152 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Voor meer informatie over dit voertuig bellen!
Nick 0652711911
5950,- Marge
Wij verheugen ons op uw belangstelling.
Kijk voor meer foto's op:
www.asmlease.nl
Goorsestraat 22
7041GA 's-Heerenberg
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden. Afleveringskosten en garantie pakketten in overleg.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Kijk voor de voorwaarden op: www.autotrust.nl
Instap
6 maanden| € 227,32
12 maanden| € 317,65
24 maanden| € 719,12
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Dacia Logan MCV. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen navigatiesysteem vertelt u alles! Wisselen van radiofrequentie of veranderen van zender: de audiobediening op het stuur brengt alles onder handbereik. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. De uitrusting van deze Dacia is met airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Dacia Logan MCV heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































