
Ford B-Max - 1.0 EcoBoost Titanium I NL-Auto I 100% dealer I Clima I Cruise I Navi I
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | Oktober 2014 |
| Kilometerstand | 313.488 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-XTZ-84 |
| Datum deel 1 | 31-10-2014 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airbags knie
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Warmtewerend getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Park control achter
- Startonderbreking
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verstelbare spiegels
- Verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD/MP3 speler
- Lichtmetalen velgen
- Deelbare achterbank
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Bumpers in kleur carrosserie
- AUX-IN
- Bluetooth
- EBD
- Dynamisch Traction control
- Bandenspanningscontrole
- Start en Stop systeem
- Achteruit rij camera
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Park control voor en achter
- APK bij aflevering
- 100% Dealeronderhouden
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Rokersvrije auto
- Armleuning midden voor
- Middenarmsteun
- Armleuning midden achter
- Bekerhouders voor
- Bekerhouder achter
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 16 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
Extra informatie
Automakelaar Jolink is vaak onderweg ivm aan- en verkoop begeleidingen. Om u de gewenste aandacht te kunnen geven en om teleurstellingen te voorkomen, werkt Automakelaar Jolink uitsluitend op afspraak. Woensdag en zondag gesloten.
Originele Nederlands geleverde Ford B-MAX 1.0 EcoBoost Titanium in de kleur Panther Black metallic. Deze ruime MPV is voorzien van alle luxe en comfort die u zoekt. Dealer onderhouden, met slechts 315.000 kilometer op de teller, verkeert deze auto in uitstekende staat. De B-MAX is uitgerust met een krachtige en zuinige motor. Dankzij de vervangen distributieriem kunt u nog vele kilometers zorgeloos rijden. Deze auto is voorzien van vele extra's, waaronder climate control, cruise control, achteruitrijcamera en navigatiesysteem. U kunt uw aandacht volledig richten op de weg, terwijl u geniet van uw favoriete muziek via het geïntegreerde audiosysteem. De Ford B-MAX 1.0 EcoBoost Titanium is een ideale gezinsauto, met ruimte voor iedereen en alles wat u mee wilt nemen. Deze Ford B-MAX 1.0 EcoBoost Titanium is een unieke kans om een luxe en comfortabele auto aan te schaffen voor een scherpe prijs. Met zijn vele opties, zuinige motor en uitstekende staat is dit een auto waar u nog vele jaren rijplezier aan zult beleven. Interesse in deze Ford B-MAX 1.0 EcoBoost Titanium? Neem dan snel contact op om een afspraak te maken voor een proefrit. U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken en ervaren.
Deze auto wordt u aangeboden door Automakelaar Jolink, professioneel getaxeerd en aangeboden met de juiste prijs-kwaliteit verhouding. Inruil, financiering en onderhoudsbeurt mogelijk. Incl. alle onvermijdbare kosten. Geen kosten rijklaar maken. Gegarandeerde kilometerstand incl. NAP certificaat.
Automakelaar Jolink; onafhankelijk advies en persoonlijke begeleiding bij aanschaf of verkoop van uw auto. Meer info: www.automakelaar-jolink.nl
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































