
Ford Focus - 1.0 Titanium Edition/Nieuwe Distributieriem/Airco/360PDC/Navi/Parkassist/APK
Algemeen
| Prijs | € 5.600 |
| Bouwjaar | Maart 2015 |
| Kilometerstand | 201.797 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-ZSZ-34 |
| Datum deel 1 | 26-03-2015 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Laan van Fasna 15
8171KH Vaassen
0578-571974
https://www.autofirst-autobedrijffavoriet.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 4399 x 1823 x 1485 cm
Wielbasis: 265 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- start/stop systeem
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- verwarmde voorruit
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Zeer nette goed onderhouden word Focus Titanium, Distributieriem vervangen bij 191.000KM
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































































![BMW 2-serie Gran Coupé - 218i Business Edition Plus Aut. [ LED Leder Stoelverwarming Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976678/240x180/bmw-2-serie-gran-coupe-218i-business-edition-plus-aut-led-leder-stoelverwarming-camera.jpg)

