
Ford Focus - 1.5 EcoBoost ST Line Business | ADAPTIVE CRUISE | CAMERA | PARKEERSENSOREN V+A | NAVI | B&
Algemeen
| Prijs | € 16.400 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 103.701 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-295-FP |
| Datum deel 1 | 12-09-2019 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1496 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1304 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - jun. 2020
Referentienummer: 3243624
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 184 x 152 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 157 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); Geen BOVAG 40-Puntencheck; Geen nieuwe APK
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1404 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 12-09-2019
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- LED verlichting
- Metaalkleur
- Side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie Factory
- Spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakbekleding zwart
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- LED mistlampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera standaard
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruisecontrol adaptief
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensoren voor en achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Sportonderstel
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bij het ontwerp van de Ford Focus is alles gedaan om een kwaliteitsauto neer te zetten. Ook deze Ford is dan ook een auto die tegelijk stijlvol, comfortabel en ingetogen luxueus is. De benzinemotor zorgt samen met de automatische transmissie voor prima prestaties. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED-verlichting en zwarte hemelbekleding. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Als belangrijke extra geldt zonder twijfel het high performance audiosysteem met topkwaliteit geluidsweergave. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Ford in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































