
Ford Mondeo - 2.5-20V Titanium
Algemeen
| Prijs | € 7.750 |
| Bouwjaar | Oktober 2007 |
| Kilometerstand | 182.110 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 50-XV-RB |
| Datum deel 1 | 19-10-2007 |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 162 kW (220 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1467 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
-Elektrische ramen
-Elektrisch verstelbare spiegels
-Airco
-Navigatie systeem
-Leren bekleding
-Multifunctioneel stuurwiel
Ford Mondeo 2.5-20V Titanium
- Kenteken: 50-XV-RB
- Merk: Ford
- Model: Mondeo
- Tellerstand: 182110 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2521 cc
- Aantal cilinders: 5
- Motorcode: HUBA
- Vermogen: 162 kW / 221pk
- Ledig gewicht: 1467 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Business Pack
- Autotelefoon voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor voor en achter
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Ford Mondeo
-2007
-2.5
-Benzine
-5 deurs
-182110 kilometers
-Handgeschakeld 6 versnellingen
-Elektrische ramen
-Elektrisch verstelbare spiegels
-Airco
-Navigatie systeem
-Radio CD speler
-Multifunctioneel stuurwiel
-Cruise control
-Handsfree bellen
-Leren bekleding
-Trekhaak
-Nieuwe APK bij verkoop
Prijs €7750,-
Goed onderhouden, en Lux uitgevoerde Ford Mondeo.
Onderhoudsboekjes aanwezig.
Voor verdere vragen en/of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met:
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
T: 0683935208
E: verkoop@kayrotrading.nl
Openingstijden:
- 7 dagen in de week, maar wel op afspraak.
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
0683935208
verkoop@kayrotrading.nl
www.kayrotractoren.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































