
Land Rover Freelander - 2.2 TD4 Prestige
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 234.714 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-XGR-2 |
| Datum deel 1 | 04-06-2012 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 220 x 174 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 185 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
= Bijzonderheden =
Zeer nette en rijk uitgeruste Land Rover!
Deze fraaie, goed onderhouden occasion is klaar voor de zomer en zijn volgende eigenaar!
Voor meer foto’s en onze andere occasions zie onze website: www.vredemans.nl . Heeft u vragen of advies nodig, onze verkopers staan u altijd graag te woord! Wij hebben altijd minimaal 100 betaalbare occasions op voorraad. Uw huidige auto kunt u uiteraard bij ons inruilen tegen een eerlijke prijs. Wij berekenen geen afleveringskosten, dus geen verrassingen achteraf. De prijs die u ziet is de prijs die u betaalt voor een VREDEMANS OCCASION. Bij onze advertentie staat een internet meeneemprijs, garantie is mogelijk in overleg met 1 van onze verkopers. Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: 055 - 312 311 6, een mail sturen naar info@vredemans.nl of een bezoek brengen aan: VREDEMANS BV Stationsweg 3 7395 SB Teuge. Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag: 09:00 – 18:00 Zaterdag: 09:00 – 16:00 De koffie staat altijd voor u klaar.
Hoeveel kost een Land Rover Freelander verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























