
MG MG4 Electric - Luxury 64 kWh
Algemeen
| Prijs | € 21.945 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 27.487 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-676-HK |
| Datum deel 1 | 29-11-2023 |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1650 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2022 - apr. 2026
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Actieradius: 450 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 166 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.123 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 184 x 152 cm
Wielbasis: 271 cm
Accu
Accu: 64 kWh, Type lithium-ion
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 81 km actieradius per uur, compleet vol in 5 uur en 49 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 140 kW, 642 km actieradius per uur, compleet vol in 21 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 196 - € 214 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Waalwijk Kleiweg 3 5145NA WAALWIJK, NL 0416338555 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bruikbare accucapaciteit: 60.8 kWh
Ingeschatte actieradius: 354 km
Ingeschat verbruik: 19.94 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 334 km
Actieradius praktijk winter: 288 km
Verbruik praktijk zomer: 19.62 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 23.51 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- File assistent
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Voorspoiler
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- uitwijk assistent
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen/stof bekleding
- Rijstrooksensor met correctie
- warmtepomp
- achterspoiler onderscheidend
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- stuur kunstleder
- stuur leder
- stuur microvezel
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoeveel kost een MG MG4 Electric verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990443/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)



















![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990468/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)

























![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990800/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)






