
MG ZS - EV EV Long Range Comfort 70 kWh SoH 95, 9% / Afneembare Trekhaak / New Model / Fabrieksgar
Algemeen
| Prijs | € 22.900 |
| Bouwjaar | December 2023 |
| Kilometerstand | 48.684 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-082-RG |
| Datum deel 1 | 29-12-2023 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Pebble Black (donker zwart) |
| Gewicht | 1595 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 280 Nm
Aandrijving
Actieradius: 440 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten
Lengte/hoogte: H1
Afmetingen (LxB): 432 x 181 cm
Wielbasis: 258 cm
Gewichten
GVW: 2.070 kg
Accu
Accu: 70 kWh, Conditie: 96%
Stekkeraansluiting: Type 2
Geschikt voor snelladen: ja
Stekkeraansluiting snellader: Combined Charging System
accugarantie: 150000 km
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhoudshistorie:
- 18-08-2025 (22.981 km): kleine beurt
- 21-01-2025 (515 km): kleine beurt
- 10-10-2024 (1 km): Afleverbeurt
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 196 - € 214 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
Wij bieden u kosteloos minimaal 6 maanden garantie op deze auto, Of indien van toepassing wordt de auto met resterende fabrieksgarantie afgeleverd.
Tevens worden al onze elektrische auto's afgeleverd met een gepatenteerde batterijtest, uitgevoerd door Aviloo. Dit biedt een snelle en betrouwbare manier om de prestatiewaarde van een tractiebatterij in een elektrisch voertuig te bepalen. Voor de test worden bepaalde parameters van de batterij gemeten.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie 6 maanden
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 30 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Jan Pol
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- Pebble Black (PBC)
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- file assistent
- parkeersensor achter
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Afneembare Trekhaak
- Buitenspiegel Wagenkleur
- Full LED
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank (incl. i-Size-Kinderstoel)
- Parkeerhulp achter
- Remassistent
- Audiosysteem: Radio met DAB+, Touchscreen-kleurendisplay (Media-Display)
- Black Package
- Buitenspiegels, elektrisch verstel- inklapen verwarmbaar
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP) Remassistent, ASR/ABS,EDS,MSR
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Passagiersstoel
- Navigatiesysteem met 10.25” aanraakscherm in kleur, digitale
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Portiergreep buiten Wagenkleur
- RDW-leges
- Rookvrij
- Smartphone Interface (Apple CarPlay & Android Auto)
- Stoel voor links mech. hoogteverstelbaar
- Stoel voor rechts hoogte verstelbaar Stoel voor rechts met Relax-functie
- Trekhaak (kogelkop afneembaar)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zij-airbag voor
= Bijzonderheden =
Just Buy A Car
Een toonaangevend autobedrijf waar vakmanschap, service en betrouwbaarheid samenkomen. Bij Just Buy A Car B.V. staan we bekend om onze toewijding aan de hoogste normen in de automotive sector.
Op zoek naar een nieuwe auto? Wij staan voor u klaar met een naadloze en transparante ervaring in de automotive. Eenvoudig en zorgeloos met de service die u verdient!
Ontdek een gevarieerd aanbod van kwaliteitsauto's in onze showroom. Elk voertuig wordt zorgvuldig geïnspecteerd en klaargemaakt voor de volgende eigenaar.
Wij zijn transparant. Bij ons weet u waar u aan toe bent middels duidelijke communicatie en geen verborgen kosten. Geen gladde praatjes, maar ervaar het gemak van een correcte afhandeling.
Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij u kunnen ontzorgen bij de aankoop van uw nieuwe auto! Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom de opties die voor u doorslaggevend zijn tijdens de proefrit.
Hoeveel kost een MG ZS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































