
€ 11.990
| Prijs | € 11.995 |
| Bouwjaar | September 2015 |
| Kilometerstand | 105.184 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZR-273-L |
| Datum deel 1 | 15-07-2019 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2014 |
| Meer modelinformatie |



































































































