
Opel Movano - 2.2D 165 L3 Autotransporter + aanhanger | Luchtvering | Tijhof Aluliner | Navigatie | Appl
Algemeen
| Prijs | € 52.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 62.536 |
| Bouwjaar | Januari 2024 |
| Kilometerstand | 17.405 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VZP-29-J |
| Datum deel 1 | 09-01-2024 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2114 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Movano occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Open laadbak
Modelreeks: aug. 2022 - feb. 2024
Referentienummer: 3367631
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Geschikt voor snelladen: nee
Tankinhoud: 90 liter
Topsnelheid: 160 km/u
GVW: 3.500 kg
Wielbasis: 40 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 280 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Rijklaargewicht: 2214 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 23-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-11-2023
Stoelbekleding: Stof
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Luchtvering
- Kleur wit
- Tijhof AluLiner
- Tyro Remote
- X-Power Lier
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Tussenschot volledig
Uitrusting
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- LED dagrijverlichting
- Start/stop systeem
Overige
- Ergonomische voorstoel(en)
- RG TINTED
- Tijhof TA35-ANN Aanhanger
= Bijzonderheden =
U gelooft het misschien moeilijk, maar deze Opel Movano is niet nieuw. Nèt niet. De eerste eigenaar heeft 'm eventjes voor u ingereden en de nieuwprijs voor zijn rekening genomen. Nu is-ie voor u. Op de teller van deze auto staat slechts 17405 kilometer. De krachtige motor geeft deze Opel uitstekende prestaties. Tot de uitrusting behoren ook LED-dagrijverlichting en verstelbare lendensteunen. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het full map navigatiesysteem! De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Harder en zachter met een druk op de knop: de audiobediening op het stuurwiel maakt het mogelijk. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Cruise control verlaagt de brandstofkosten en verhoogt het rijcomfort. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Disclaimer: Dit betreft een voertuig welke nog in gebruik is. Voor meer informatie of de actuele kilometerstand, neem gerust contact met ons op. We staan u graag te woord.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































