
Hyundai i30 Wagon - 1.4 T-GDI Comfort|Camera|AUTOMAAT|Xenon|Stuurverw|NAVI|Cruise
Algemeen
| Prijs | € 12.890 |
| Bouwjaar | Mei 2018 |
| Kilometerstand | 183.702 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JKD-33-R |
| Datum deel 1 | 04-05-2018 (import) |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1353 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1269 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 203 km/u
GVW: 1.880 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Achteruitrijcamera
- Technology Pack (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, Draadloze telefoonlader, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Stuurhulp, Verkeersbord detectie)
= Bijzonderheden =
Hyundai i30 2018 | Automaat | Comfort & Luxe
Deze Hyundai i30 uit 2018 is een comfortabele en moderne hatchback met slechts 183.705 kilometer op de teller. Dankzij de automatische transmissie, fijne rijeigenschappen en complete uitrusting is dit een ideale auto voor zowel dagelijks gebruik als lange ritten.
De i30 staat bekend om zijn betrouwbaarheid, comfortabele rijgedrag en moderne uitstraling. Daarnaast is deze uitvoering voorzien van diverse luxe opties die iedere rit extra aangenaam maken.
Uitgerust met onder andere:
Xenon verlichting
Achteruitrijcamera
Navigatiesysteem
Automaat
Stoelverwarming
Stuurverwarming
Climate control
Cruise control
Multifunctioneel stuurwiel
Bluetooth telefonie & audio
Elektrische ramen
De auto verkeert zowel technisch als optisch in nette staat en rijdt en schakelt uitstekend.
Ben je op zoek naar een betrouwbare, comfortabele en complete hatchback met automaat? Dan is deze Hyundai i30 absoluut een bezichtiging waard!
Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Autowijs, Jouw betrouwbare occasionspecialist in Veen
Bij Autowijs in Veen draait alles om eerlijkheid, transparantie en scherpe prijzen. Met een ruim aanbod van goed onderhouden occasions vind je bij ons altijd een auto die bij jou past, zonder verrassingen.
Wat Autowijs onderscheidt, is de scherpe en eerlijke aanpak. Je weet waar je aan toe bent, krijgt een eerlijk antwoord op je vragen en gaat met een goed gevoel de deur uit. Dat vertrouwen zie je terug in de reacties van onze klanten, die ons keer op keer weten te vinden en ons aanbevelen aan vrienden en familie.
Onze prijzen zijn scherp en transparant. Wat je ziet, is wat je betaalt, zonder verrassingen.
Hoeveel kost een Hyundai i30 Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































