
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Dynamique R-Link dealer ond. 1ste eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 110.334 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-117-HZ |
| Datum deel 1 | 28-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Budget garantie (€ 395): Dit afleverpakket bevat: 3 maanden garantie (1e maand volledig, overige 2 maanden enkel op onderdelen), Nieuwe APK (of minimaal 6 maanden), Olie verversen & nieuwe oliefilter, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto
- Premium garantie (€ 695): Dit afleverpakket bevat: 6 maanden volledige garantie, Nieuwe APK, Onderhoud volgens het boekje, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto
- BOVAG garantie (€ 995): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 maanden BOVAG garantie, BOVAG 40 punten check, Nieuwe APK, Onderhoud volgens het boekje, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overige
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
Te koop deze zeer mooie, compleet onderhouden en perfect rijdende Renault Clio Estate 0.9 TCe Dynamique R-Link met pas 110.332km gereden. Deze Renault Clio ziet er echt zeer mooi uit en is afkomstig van de 1ste eigenaar. De lak heeft echt zeer weinig deukjes of krasjes en ziet er dan ook prachtig uit. Het interieur is keurig bijgehouden en netjes. De motor heeft aantoonbaar zijn onderhoud gehad en dat merk je.
Verder staat ie redelijk tot goed op zijn banden, heeft de motor een distributieketting die onderhoudsvrij, zijn er alle facturen bij en is helemaal compleet met beide sleutels en alle boekjes incl. facturen. De apk is net gedaan en geldig tot april 2027.
Kortom bent u op zoek naar een instapklare Renault Clio die er prachtig uit ziet? Dan is dit zeker de auto die u zoekt! Kom dus gerust langs en wij beloven u dat u zeker niet voor niks komt. De koffie staat niet klaar maar word vers voor u gezet.
We zijn een BOVAG bedrijf waar we ontzettend trots op zijn. We kunnen daardoor deze auto aanbieden met 3, 6 of zelfs met 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard tegen een meerprijs!
Deze advertentie is met grote zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voor komen dat deze advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve is deze advertentie onder voorbehoud van druk- type- en spelfouten.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)
































































