
Opel Corsa - 1.2-16V Enjoy / Airco / APK Nieuw / Zeer netjes
Algemeen
| Prijs | € 1.650 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 199.950 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 08-LNT-8 |
| Datum deel 1 | 01-12-2006 (import) |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Corsa 1.2-16V Enjoy / Airco / APK Nieuw / Zeer netjes!
- Kenteken: 08-LNT-8
- Merk: Opel
- Model: Corsa
- APK tot: 21-05-2027
- Tellerstand: 199950 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1229 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 59 kW / 80pk
- Ledig gewicht: 1030 kg
- Max. trekgewicht: 850 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Intropakket
- Airco
- Mistlampen voor
Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Sportvelgen
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Inruil Mogelijk!
Auto is te bezichtigen bij:
DH Occasions
Rafaëlweg 5
6114 BX Susteren
0627267799
info@dhoccasions.nl
www.dhoccasions.nl
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed,
kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de occasion kunt u het beste telefonisch contact opnemen.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























