
Opel Corsa - 1.2-16V Silverline | Airco Nu € 1.450, -
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 220.284 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-SX-BD |
| Datum deel 1 | 26-05-2006 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 950 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.455 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Emissieklasse: Euro 4
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag passagier
- Brake Assist System
Welkom bij AutoBalk !
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
u vindt ons:
De Burde 3
Bakhuizen
8574TG
Whatsapp: 06 -29086655
Whatsapp: 06- 21990722
info@auto-balk.nl
De Burde 11a
8574TG Bakhuizen
Tel: 06-29086655
Tel: 06-21990722
E-mail: info@auto-balk.nl
Eventuele Finaciering kan bij ons via www.auto-balk.nl Aangevraagd worden.
Met Vriendelijke groeten Autobalk.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























