
Opel Corsa - 1.2 Edition 75pk | CarPlay | Cruise Control | Airco | 16 inch Allseason
Algemeen
| Prijs | € 9.890 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 79.914 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-246-TH |
| Datum deel 1 | 26-02-2021 |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Black Pearl Paint (KTV) |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 175 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: -, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Geldige APK
- Basis (€ 895 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 6 maanden APK
- Onderhoudsbeurt indien nodig binnen 10.000 km
- 6 maanden garantie
- Minimaal 1/4 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
- Extra (€ 1.295 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 12 maanden APK
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 12 maanden Bovag garantie
- Minimaal 1/2 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
- 12 maanden Bovag pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 16" Lichtmetalen velgen, 4-dubbelspaaks (RW0)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Multimedia Navi met 7" kleuren touchscreen (Apple Carplay/Android Auto, audio installatie premium, multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map, Opel Connect) (IOC)
= Bijzonderheden =
Tip! Kijk op onze website voor de complete fotorapportage en een volledige omschrijving.
Heeft u interesse in deze auto? Neem gerust contact op om een afspraak te maken voor een bezichtiging en/of proefrit.
Voor meer informatie kunt u bellen met:
Auto Service Venderbosch: 0314 - 631 513
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































