
Peugeot 206 - 1.4 XT 5-DEURS / ELEKT RAMEN / NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.495 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Kilometerstand | 110.377 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XZ-DP-79 |
| Datum deel 1 | 26-03-1999 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 925 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 510 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 1998 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R13
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 165 x 143 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Lichtblauw, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 162 g/km
Emissieklasse: Euro 2
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- "Stalen velgen 14"""
- 5-deurs combi
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s)
- Brede beschermstrip
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dynamo
- Gordelspanners
- Knipperlicht
- Metallic lak
- Passagiersstoel
- Reservewiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
= Bijzonderheden =
Franse auto's zijn gemaakt om te genieten. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: elektrische ramen en buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Wij werken met scherpe meeneemprijzen echter is inruil en financiering mogelijk, op laatste prijzen en onzinnige biedingen word niet gereageerd!
Zolang onze auto’s online staan zijn die nog te koop!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf!
Wij bieden de mogelijkheid om te kiezen voor onze scherpe meeneemprijs, of aanvullende zekerheid.
Let op: deze garantie zit er niet standaard bij
Auto99 "Basic" Pakket
Pakket Basic bevat de volgende componenten:
• Vernieuwde APK.
• Technische inspectie.
• Afleveringsbeurt
• Nationale Autopas (kilometerhistorie)
• Vrijwaring van eventuele inruilauto
• 3 maanden comfort garantie max 3000km op de draaiende delen van de motor en versnellingsbak m.u.v voertuigen boven de 200.000km
• Prijs: € 0.00,- (Inbegrepen bij vraagprijs)
Auto99 "Comfort" Pakket
Pakket Comfort bevat de volgende componenten:
• Nieuwe APK
• Nationale autopas (kilometerhistorie)
• Vrijwaring van eventuele inruilauto
• Afleveringsbeurt
• Technische Inspectie
• 6 maanden comfort garantie max 9000km op de draaiende delen van de motor en versnellingsbak m.u.v voertuigen boven de 200.000km (ook binnen uw eigen woonplaats)
• Prijs: € 695,-
Auto99 "Safe" Pakket
Pakket Premium bevat de volgende componenten:
• Nieuwe APK
• Nationale autopas (kilometerhistorie)
• Vrijwaring van eventuele inruilauto
• Afleveringsbeurt
• Technische Inspectie
• 12 maanden Bovag garantie (ook binnen uw eigen woonplaats) m.u.v voertuigen boven de 200.000km
• Prijs € 999,-
• 20 liter brandstof bij aflevering.
U bent van harte welkom voor een overtuigende proefrit. Bel 013-7370079 of mail altijd eerst voor een afspraak, zodat wij u kunnen verzekeren dat de auto voor u klaar staat. indien we telefonisch niet bereikbaar zijn bericht ons via WhatsApp op nummer +31137370079.
Graag tot ziens!
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Heeft u iets om in te ruilen stuur ons dan foto's via whatsapp of per mail!
info@auto99.nl
+31137370079
Voorkom teleurstellingen door van tevoren even te bellen of de desbetreffende wagen nog beschikbaar is.
Auto99 B.V.
Lange wagenstraat 19
5126BA Gilze
Tel: 013-7370079
E-mail: info@AUTO99.nl
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG
met vriendelijke groet
team Auto99
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































