
Peugeot 308 - 1.2 PureT.Blue L. Pr
Algemeen
| Prijs | € 6.999 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 193.809 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 29 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HKJ-58-Z |
| Datum deel 1 | 23-10-2019 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Modelreeks: mei 2018 - jun. 2020
Wielbasis: 262 cm
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 204 km/u
CO₂-uitstoot (NEDC): 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Referentienummer: 2066
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Let op we zijn verhuisd!! Nieuwe adres:
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
Graag tot ziens bij GM Automotive,
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Let wel op dat wij ons al jaren op exporthandel hebben gespecialiseerd. Vraag ons altijd naar de mogelijkheden of de auto bestemd is voor de Nederlandse markt.
Onze advertentieprijzen zijn altijd Exclusief BTW of Exclusief BPM indien btw of bpm van toepassing is.
Openingstijden:
Ma t/m Vr: 09.00 tot 17.00 uur
Za: 10.00 tot 16.00 uur
GM Automotive
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
E-mail: gm-automotive@outlook.com
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































