
Renault Arkana - 140PK Techno Mild hybrid
Algemeen
| Prijs | € 20.835 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 16.285 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 16-08-2023 |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | - |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Afmetingen (LxBxH): 457 x 180 x 157 cm
Interieur: Zwart, Leder/stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
Overig
- 4 seizoenen banden
- isofix
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)



































