
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Limited , 6-2018 nw apk keurig nette auto
Algemeen
| Prijs | € 6.900 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 153.777 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ST-359-B |
| Datum deel 1 | 05-06-2018 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.639 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 550): Autotrust garantie: Autotrust uitgebreide garantie pakker 12 maand
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bandenspanning controlesysteem
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
= Bijzonderheden =
Deze Renault Clio Estate komt uit 6-2018, . Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2018 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur . Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4,6 liter per 100 km en hij weegt 1063 kg. De APK is geldig tot 05-06-2026 (wordt deze week apk klaar gemaakt en gekeurd en voorzien van nieuwe filters oile etc)
de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal.
de clio heeft 153 dkm gelopen en is netjes onderhouden facturen stempels etc van onderhoudsbeurten ter controle in autom aanwezig
auto is zowel van binnen als buiten in keurig nette staat
prijs €6900,- geen bijkomende kosten
voor meer info tel 0650233293
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































































![Audi A5 - 2.0 TFSI MHEV Sport S-line Edition Aut. [ LED Navi PDC Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890258/240x180/audi-a5-2-0-tfsi-mhev-sport-s-line-edition-led-navi-pdc-clima.jpg)










