
Renault Clio Estate - 1.5 dCi ECO Expression NAVI CRUISE
Algemeen
| Prijs | € 3.650 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 250.102 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-TLX-16 |
| Datum deel 1 | 27-03-2014 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1096 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 28 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.711 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 83 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 332 - € 344 per kwartaal
Optielijst
- AIRCO
- NAVIGATIE
- BLUETOOTH
- CRUISE CONTROL
- ELEC.PAKET
- Boordcompter
- Buitensp. in carr. kleur
- In delen neerkl. achterb.
- Side airbag(s)
- Dubbele airbag
- Startblokkering
- Buitensp. elektr. + verw.
- Buitenspiegels verstelb.
- Stoel best. hoogte verst.
- Verstelbaar stuur
- Bumpers in carr. kleur
- ABS en EBD
Geen afleveringskosten!
Inruil mogelijk.
Bel 06-23406999 of 0640678712 voor een proefrit!
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























