
Renault Clio Estate - TCe 90pk Limited +trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 8.700 |
| Bouwjaar | Juni 2018 |
| Kilometerstand | 132.535 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SX-510-T |
| Datum deel 1 | 20-06-2018 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2016 - jul. 2018
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.639 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Vogels Autobedrijf B.V. Komweg 41 5421LA GEMERT, NL 0492361472 http://www.vogels-renault.nl info@vogelsautobedrijf.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
LET OP: GEEN IMPORT! Vogels Autobedrijf Gemert verkoopt uitsluitend ORIGINEEL NEDERLANDSE, NAP-GECONTROLEERDE (dus met gegarandeerde en aantoonbare kilometerstand), grondig geïnspecteerde en aanrijdingsvrije occasions. KIJK OP WWW.VOGELSAUTOBEDRIJF.NL VOOR EEN UITGEBREIDE FOTOREPORTAGE.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Toyota Aygo - 1.0 VVT-i x-pure [ 1e eig, Camera, Airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I762401540/240x180/toyota-aygo-1-0-vvt-i-x-pure-1e-eig-camera-airco.jpg)

























































































