
Renault Kadjar - 1.2 TCe Intens LED Navi Camera Trekh
Algemeen
| Prijs | € 8.999 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 129.126 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GK-199-S |
| Datum deel 1 | 19-06-2015 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.866 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 161 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
= Bijzonderheden =
In bijzonder nette staat deze origineel Nederlands geleverde Renault Kadjar 1.2 TCe Intens.
Goed en compleet onderhouden auto.
Volledige historie is aanwezig.
✅ Voordelen bij Dennis Automotive
- U betaalt geen afleveringskosten
- Tenaamstelling van uw nieuwe auto wordt voor u geregeld
- Alle auto's zijn rijklaar en direct beschikbaar
- Inruil van uw huidige voertuig is mogelijk
- Financiering behoort tot de opties
- Auto’s zijn selectief ingekocht en voorzien van een Nationale Autopas
Heeft u interesse in de bovenstaande auto, wilt u een offerte of inruilvoorstel ontvangen of heeft u vragen?
Neem dan contact op met ons via Tel. 0578-755 572 of info@dennisautomotive.nl
Wij staan u graag te woord om te helpen met het vinden van uw nieuwe auto.
Graag even contact opnemen voor een afspraak,
om teleurstellingen te voorkomen.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























![Polestar 2 - 2 Long Range Single Motor 231pk [ WARMTEPOMP+PLUS PACK+BLIS+MEMORY+ACC+360CAM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762208588/240x180/polestar-2-170kw-long-range-single-motor-231pk-warmtepomp-acc-climaat-navigatie-carplay-pdc-led.jpg)












































![Renault Mégane - 1.2 TCe Bose Aut. [ Navi Head -up Camera Clima / ECC Half- Leder]](https://cdn.autowereld.nl/I761975992/240x180/renault-megane-1-2-tce-bose-aut-navi-head-up-camera-clima-ecc-half-leder.jpg)



