
Volvo XC90 - 3.2 Executive 7-pers. - BTW auto - bruin leder
Algemeen
| Prijs | € 9.350 |
| Prijs excl. BTW | € 7.727 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 292.034 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-106-GH |
| Datum deel 1 | 29-11-2006 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 175 kW (238 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3192 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | 455 Titanium Grijs Met. metallic |
| Gewicht | 2030 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volvo XC90 3.2 Executive 7-pers. - BTW auto - bruin leder
- Kenteken: K-106-GH
- Merk: Volvo
- Model: XC90
- APK tot: 24-01-2027
- Tellerstand: 292034 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Kleurnaam: 455 Titanium Grijs Met.
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: bruin
- Interieurnaam: Chesnut Leder
- Motorinhoud: 3192 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: B6324S
- Vermogen: 175 kW / 238pk
- Ledig gewicht: 2030 kg
- Max. trekgewicht: 2250 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 11.8 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 481 cm
- Breedte: 194 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen interieur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Side Impact Protection System
Complete Volvo XC90 3.2 Executive van: 11-2006 (face-lift model 2007), met: 291.797KM gereden. Auto rijdt en schakelt goed. Is nieuw geleverd in Zwitserland, en is in: 2021 door Youngtimer Specialist Coops op Nederlands kenteken gezet. Vanaf: 2021 tot heden is hij altijd onderhouden door autobedrijf van Lexmond in IJsselstein. Voor de zakelijke rijder is hij bijtellingsvriendelijk, een zogenaamde youngtimer. Ook is de BTW nog verrekenbaar, vermelde prijs is incl. BTW. O.a. voorzien van: 18inch LM velgen, trekhaak, park assist achter, park assist camera, Luxe rood/bruin lederen interieur, 7 zitplaatsen, Apple Car play systeem en DAB audio, automatische airco, cruise control, stoelverwarming, etc. APK tot: 01-2027. Inruil mogelijk.
Onze occasions zijn op afspraak te bezichtigen, dit kan ook 's avonds en op zaterdag. Ze staan overdekt gestald in onze opslag in Alblasserdam. U kunt contact opnemen op nummer: 06-46322248 of per mail: info@schuurmanautos.nl
Schuurman Auto's
Nieuwland Parc 318
2952dd Alblasserdam
06-46322248
info@schuurmanautos.nl
www.schuurmanautos.nl
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































































































