
Volvo V40 - 2.0 D4 Summum Business/ CAMERA/ VELGEN
Algemeen
| Prijs | € 4.695 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 372.571 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-XHF-06 |
| Datum deel 1 | 29-08-2014 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1364 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 27 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 144 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 85 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
Overige
- Business Pack Connect (Audio-installatie, LED dagrijverlichting, Navigatie-systeem full map + hard disk, Parkeersensor achter, Spraakbediening)
- Intellisafe Pro Line (Achteruitrij assistent, Bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning)
- Luxury-Line (Achteruitrijcamera, Bi-xenon koplampen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Koplampen adaptief, Koplampreiniging, Koplampreiniging, Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Wis-/was installatie voor koplampen)
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Scandinavian Line (Connected services, Interieur voorverwarmingsinstallatie, WiFi voorbereiding)
- Veiligheids-pakket (Achteruitrij assistent, Bots waarschuwing systeem, Dodehoek detector, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning)
GRAAG BELLEN VOOR VERTREK WE HEBBEN 2 LOCATIES!
Bekijk ons op Instagram:(@Autohandeldallas) voor de nieuwste video's van de occasions.
-------------------------------------------------------------------------
INRUIL MOGELIJK MET UW HUIDIGE VOERTUIG.
Autohandel Dallas is een jong groeiend bedrijf, meer occasions bekijken? Www.autohandeldallas.nl Geen aflever kosten. Wilt u financiering vraag naar de voorwaarden! Voor meer informatie kunt u mij bellen: 0629048849. U kunt altijd een afspraak inplannen buiten de openingstijden.
We zijn aangesloten bij de VWE,RDW en de Nationale Autopas(NAP)
Maandag tot zaterdag 10:00 tot 22:00
Zondag 13:00 tot 17:00
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































![Renault Mégane - 1.2 TCe Bose Aut. [ Navi Head -up Camera Clima / ECC Half- Leder]](https://cdn.autowereld.nl/I761975992/240x180/renault-megane-1-2-tce-bose-aut-navi-head-up-camera-clima-ecc-half-leder.jpg)

































![Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Premium [ Panorama Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762439162/240x180/peugeot-308-sw-1-2-puretech-premium-panorama-navi-camera.jpg)









