
Audi Q5 - 3.2 FSI quattro Pro Line S-Line Nette Auto
Algemeen
| Prijs | € 8.960 |
| Bouwjaar | Juni 2009 |
| Kilometerstand | 272.429 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 14 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-SPR-28 |
| Datum deel 1 | 03-06-2009 (import) |
| Topsnelheid | 234 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 199 kW (271 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona Gray Pearl (donker grijs metalli |
| Gewicht | 1770 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2009 - jun. 2012
Modelcode: 8R
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 234 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 474 x 193 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Inhoud laadruimte: 540 l
Gewichten
GVW: 2.375 kg
Max. dakbelasting: 100 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 218 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik in de stad: 12,3 l/100km (1 op 8,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Afleverkosten: De getoonde prijs is inclusief € 10 afleverkosten.
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Harry Meijndert Newtonweg 1B 3208KD SPIJKENISSE, NL 0181617559 http://www.harrymeijndert.nl info@harrymeijndert.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Navigatie full map + hard disk
- Audio-installatie
Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- adaptive cruise control (8T4)
- Airconditioning, volautomatisch 3 zones (9AQ)
- Audi side assist (7Y1)
- MMI navigatie plus (PNG)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Xenon plus verlichting (PX1)
- Achterklep, elektrisch openen en sluiten (4E9)
- Adaptive light (8Q5)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi demperregeling (DS1)
- Audi parking system plus (7X4)
- Bandenspanningcontrolesysteem (7K6)
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort sleutel (4F2)
- Extra getint glas achter
- Glas, donker getint (Privacy Glas) (4KF)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen vóór,elektrisch verstelbaar (7P1)
- Reparatieset autoband
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Servotronic (1N3)
- S line (WQS)
- S Line-pakket2 (Lendesteun(en) verstelbaar, Sportonderstel, stuur leder)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Autobedrijf Harry Meijndert
Newtonweg 1 B
3208 KD Spijkenisse
TEL: 0181-617559
Al meer dan 61 jaar gespecialiseerd in onderhoud en reparatie. Altijd rond de 75 occasions in alle prijsklassen. Al vanaf 500 euro met APK.
Kijk ook op onze website www.harrymeijndert.nl
Говорим и български. (We spreken ook Bulgaars.)
Еще мы говорим по-русски. (We spreken ook Russisch.)
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































![Renault Mégane - 1.2 TCe Bose Aut. [ Navi Head -up Camera Clima / ECC Half- Leder]](https://cdn.autowereld.nl/I761975992/240x180/renault-megane-1-2-tce-bose-aut-navi-head-up-camera-clima-ecc-half-leder.jpg)



































