
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi 75 Express Comfort navi airco 158100 km
Algemeen
| Prijs | € 2.600 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 3.146 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 158.100 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 2-VPS-77 |
| Datum deel 1 | 20-09-2011 |
| Topsnelheid | 151 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,50 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1235 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2010 - mrt. 2013
Modelcode: phase 2
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 180 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 17,5 s
Topsnelheid: 151 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.936 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: WV Bedrijfswagens Hoogeveen Buitenvaart 2110-3 7905SX HOOGEVEEN, NL 0528344069 http://www.wvbedrijfswagens.nl info@wvbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
Infotainment
- nap
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- tussenwand zonder ruit
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- p d c achter
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rubber mat in laadruimte
= Bijzonderheden =
goed rijdende kangoo zo mee export / handels prijs ex btw
Reserveren is alleen mogelijk met een minimale aanbetaling van 20% van het aankoopbedrag.
De genoemde prijzen zijn handels / export meeneemprijzen. Inruil en financiering mogelijk.
Maak altijd een afspraak voor u langs komt !!!!!!!!!!!!!!!!!!
APK en afleveringsbeurt in overleg. WV Bedrijfswagens is aangesloten bij NAP (Nationale Auto Pas).
Voor proefrit of bezichtiging graag eerst even telefonisch contact opnemen.
Bij alle advertenties en aangeboden voertuigen zijn prijs-, schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































![Polestar 2 - 2 Standard Range Single Motor 224PK 96.6% SoH [ WARMTEPOMP+PLUS PACK+PANO+19 INCH ]](https://cdn.autowereld.nl/I762370349/240x180/polestar-2-standard-range-single-motor-224pk-96-6-soh-warmtepomp-plus-pack-pano-19-inch.jpg)






















