
SEAT Leon Sportstourer - 1.5 eTSI FR Business Intense
Algemeen
| Prijs | € 17.945 |
| Prijs excl. BTW | € 15.122 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 141.069 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 07 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-901-JD |
| Datum deel 1 | 07-06-2021 |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1310 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 12 kW (16 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 218 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 180 x 144 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Service pakket PLUS: - 12 Maanden garantie - Onderhoudsbeurt - APK (indien nodig) - Rijklaar maken
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; 12 Maanden garantie, APK (indien nodig), Onderhoudsbeurt, Rijklaarmaken
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Achteruitrijcamera
- adaptive cruise control
- Apple carplay
- DEALER ONDERHOUDEN
- Memory seats
- Memory stoelen elektrisch
- Navigatie via Apple Carplay
- Stuur verwarming
- Technology Pack (Achteruitrijcamera, Cruise control adaptief met Stop&Go, Draadloze telefoonlader, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Stuurhulp, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Welkom bij HD Car Store,
Wij zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte Nederlandse personenauto's.
INRUILEN: Dit kan wanneer u ons het kenteken, de kilometerstand en enkele foto's van binnen en buitenkant kan doen toekomen via WhatsApp (06-15427201 ), dan kunnen wij u een passend voorstel doen.
FINANCIEREN: Wij zijn erg goed in het regelen van financieringen. Wij vergelijken bij tal van banken en hebben vaak al binnen 30 minuten duidelijk of financieren mogelijk is voor u inclusief de bijbehorende tarieven. (06-15427201)
-Wij zijn een RDW-erkend bedrijf.
*Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan* : Merkdealer - BOVAG - DEKRA
* HD Car Store heeft alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































![SEAT Leon ST - 1.2 TSI Style [ trekhaak leder/alcantara cruise LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762406406/240x180/seat-leon-st-1-2-tsi-style-trekhaak-leder-alcantara-cruise-lm.jpg)





















