
Volvo C30 - 1.8 Sport|Leer|Cruise|Org Audio
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 302.862 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 95-KDD-4 |
| Datum deel 1 | 20-10-2009 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1229 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volvo C30 1.8 Sport|Leer|Cruise|Org Audio
- Kenteken: 95-KDD-4
- Merk: Volvo
- Model: C30
- APK tot: 01-10-2026
- Tellerstand: 302862 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1798 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B4184S11
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1229 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 425 cm
- Hoogte: 1443 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Business Line pakket
- Lederen bekleding
- Navigatiesysteem uitneembaar
- Parkeersensor achter
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Licht metalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Welkom bij Autoplein Friesland.
Wij bieden een zeer nette en goed rijdende Volvo c30 sport aan.
Autoplein Friesland
Industrieweg 10
9011 WH Jirnsum
0610388285
info@autobedrijfnugteren.nl
www.autopleinfriesland.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volvo C30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































![Volvo XC40 - 1.5 T4 Recharge Core [ LED Lederen comfortstoelen Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762104013/240x180/volvo-xc40-1-5-t4-recharge-core-led-lederen-comfortstoelen-keyless.jpg)



![Renault Clio - 1.5 dCi Night&Day 5-drs [NAP navi climate cruise pdc ]](https://cdn.autowereld.nl/I762409739/240x180/renault-clio-1-5-dci-night-day-5-drs-nap-navi-climate-cruise-pdc.jpg)











![SEAT Leon ST - 1.2 TSI Style [ trekhaak leder/alcantara cruise LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762406406/240x180/seat-leon-st-1-2-tsi-style-trekhaak-leder-alcantara-cruise-lm.jpg)











