
Suzuki Ignis - 1.2 SH Select
Algemeen
| Prijs | € 14.990 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 37.411 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-022-BX |
| Datum deel 1 | 20-11-2020 |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 835 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
Aanbieder
Twentelaan 21
7609RE Almelo
0546-850001
https://www.drentwilmink.nl/voorraad/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2020 - dec. 2024
Referentienummer: 48712
Technische informatie
Tankinhoud: 32 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik in de stad: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- smartphone integratie
Exterieur
- bagagedek
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Extra
- All-season banden
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Zie voor de afleverpakketten de foto reportage.
Tegen een meerprijs van €745,- kunt u het Wilmink Premium afleverpakket bij uw auto kopen.
Dit is mogelijk op auto’s vanaf € 4.500,-
Dit pakket omvat de volgende zekerheden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Volledige onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 24/7 pechhulp (heel Europa)
- Bennie-Wilmink klantenpas
- Minimaal 12 maand APK
- Poetsen & Wax behandeling
- Banden minimaal 3mm profiel
- Leges kenteken, gecontroleerde kilometerstand
- Volle tank brandstof & volle accu
Voor Toyota auto's bestaat het Toyota Wilmink Premium afleverpakket voor €445,-
Welkom bij Autobedrijf Bennie Wilmink BV. Al ruim 50 jaar een normaal autobedrijf waar u niet voor verrassingen komt te staan.
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976202/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)












