
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Dynamic/NAVI/CRUISE/AUTOMAAT/
Algemeen
| Prijs | € 11.450 |
| Bouwjaar | Juni 2017 |
| Kilometerstand | 171.440 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-266-HV |
| Datum deel 1 | 22-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 385 kg |
| Trekgewicht onger. | 385 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 28 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.815 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 176 x 148 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 91 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik in de stad: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 395): Aflevering basis: Kleine onderhoudsbeurt 1 maand garantie motor en versnellingsbak (Aflevering is geheel vrijblijvend)
Dit afleverpakket bevat: 1 maand garantie motor en versnellingsbak, Nieuwe apk keuring, Olie/filter, ruitensproeiervloeistof, technische controle voertuig, tenaamstelling kenteken
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
= Bijzonderheden =
Te koop Toyota Auris 1.8 Hybride met leuke opties !
Onderhoudsboekje aanwezig
Bij aflevering nieuwe apk !
De auto rijdt,remt en schakelt goed! Zowel van binnen als van buiten ziet de auto er netjes uit!
Deze Toyota Auris komt uit 2017, werd geleverd van 01-04-2015 tot 31-03-2018 en kostte toen € 29.347,-, is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1798 cc.
Dit voertuig heeft een maximum vermogen van 73 kW (99 PK), en een continu (elektrisch) vermogen van 18 kW (24 PK).
De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3,6 liter per 100 km en hij weegt 1285 kg. De APK is geldig tot 21-06-2027
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Voor meer informatie of een afspraak maken voor een bezichtiging of proefrit bel dan 06-45303559.
Al onze auto's zijn technisch al na gekeken bij de inkoop als er dan gebreken worden geconstateerd wordt dat per direct vervangen of gemaakt.
Eventueel inruil mogelijk van uw auto.
Export papieren / kenteken bij ons laten maken is mogelijk.
Wij zijn RDW erkend.
De vraagprijs betreft een meeneemprijs, wenst u dat de auto voor aflevering word voorzien van een nieuwe apk en een onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema is dat mogelijk ( de aflevering pakketten zijn geheel vrijblijvend )
Ook voor Onderhoud/A.P.K/Reparatie's en Banden Kunt u terecht bij ons.
De koffie staat klaar!!
Openingstijden:
Maandag T/M Vrijdag 8:30-17:30
Zaterdag 9:00-15:00
Voor een bezichtiging buiten de Openingstijden is mogelijk bel dan 06-45303559 (bijvoorbeeld s'avonds)
Met vriendelijk groet, Stan Luijten, StaLu Cars B.V
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































