
Toyota C-HR - 1.2 Executive | 1300 kg trekgewicht | Achteruitrijcamera | Stoelverwarming | Bluetooth
Algemeen
| Prijs | € 14.445 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 177.459 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SH-206-R |
| Datum deel 1 | 30-03-2018 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1350 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2016 - apr. 2018
Technische informatie
Koppel: 185 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.845 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Waalwijk Kleiweg 3 5145NA WAALWIJK, NL 0416338555 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoeveel kost een Toyota C-HR verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































