
Volkswagen Golf Plus - 1.2 TSI Highline BlueMotion
Algemeen
| Prijs | € 6.250 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 134.302 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GDP-25-F |
| Datum deel 1 | 02-05-2013 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1256 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | november 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Executive-pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding, Multimedia-voorbereiding)
- Executive Plus-pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding, DVD speler, Hard disk)
- Hard disk
- Parkeer pakket (Bandenspanningscontrolesysteem, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
= Bijzonderheden =
- Dit betreft een mooie en goed rijdende Volkswagen GOLF PLUS 1.2 TSI Highline BlueMotion
- Voertuig wordt verkocht met een nieuwe of courante APK.
- Voor een nieuwe APK of onderhoudsbeurt worden extra kosten in rekening gebracht (in overleg).
- Inruil is altijd mogelijk.
- Er worden geen verborgen kosten en/of andere afleverkosten gehanteerd.
- Kijk ook bij alle advertenties
- Aangezien wij niet altijd aanwezig zijn, zijn wij op afspraak geopend.
- U mag altijd contact opnemen voor een afspraak of meer informatie. via onderstaande nummers
0653492516
0641310486
Wally's Auto's
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































