
BMW X5 - 3.0d High Edition LEER PANO PDC XENON NETTE AUTO NAP APK
Algemeen
| Prijs | € 4.495 |
| Bouwjaar | Augustus 2006 |
| Kilometerstand | 309.401 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 55-TG-FB |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2080 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | januari 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Centr. deurvergr. afstand.
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Panorama dak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- CD-wisselaar
- Lichtmetalen velgen
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dakrails
- Trekhaak. afneembaar
- Trekhaak. vast
- Bandenspanningscontrole
- Park control voor en achter
- Koplampwissers
- Armleuning midden voor
- Armleuning midden achter
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Lederen stuur
- Velgen Alu. 17 inch
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- El. verst.voorstoelen geheugen
Extra informatie
Deze auto ziet er goed uit, rijdt en schakelt prima.
NAP IS LOGISCH EN APK TOT 4-2027
-INRUIL IS MOGELIJK MAAR WEL TEGEN HANDELS PRIJZEN. VOOR MEER INFO KUNT U ONS MAILEN OF DIRECT BELLEN: 0651191563
Wij rekenen GEEN afleverkosten.
U kunt bij ons al uw export documenten regelen inclusief verzekering,
Optioneel: De kosten van 3 maanden extra garantie bedragen VA Euro 495
- Op onzin biedingen wordt NIET gereageerd
Openingstijden zijn op maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:00, op zaterdag van 9:30 tot 16:00. Op zondag zijn we dicht.
Het is mogelijk om een afspraak in te plannen buiten kantooruren, graag hiervoor even bellen.
Wij raden u aan om even te bellen als u naar een auto wilt komen kijken, zo weet u zeker dat u niet voor niks rijdt.
Kijk voor meer info en onze volledig voorraad op onze website: www.edkar.nl
Tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i M Sport Aut. [ Pano Leder HUD HarmanKardon ]](https://cdn.autowereld.nl/I761283533/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-m-sport-aut-pano-leder-hud-harmankardon.jpg)





















