
Volkswagen Polo - 1.6 TDI Comfortline 2018 AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 8.499 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 181.292 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 14 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RR-489-F |
| Datum deel 1 | 25-01-2018 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 27 |
| Introductiejaar | augustus 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 97 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Volkswagen Polo 1.6 TDI uit 2018. Rijdt en schakelt perfect. Het gaat hier om een Nederlandse auto! Kmstand is 180.000 NAP.
Opties
Airco
Isofix
Apple CarPlay
Mistlampen
Elektrische ramen
Adaptive cruise control
Stuur bediening
Armsteun
Cv op afstand
Verwarmende spiegels
Elektrische spiegels
En nog veel meer!
Kortom zuinige polo!
Graag telefonisch afspraak maken voor bezichtiging.
Inruil is altijd mogelijk!
Wij kunnen 24/7 autos op naam zetten!
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Apple/Android Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762070902/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-apple-android-camera.jpg)









