
Volkswagen Transporter - T4, SYNCRO, 2.5TDi, 75kw, 1e, EIG.AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 7.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 9.559 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 202.760 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 augustus 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 36-VZ-PD |
| Datum deel 1 | 12-11-2001 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Reflexzilver metallic |
| Gewicht | 1735 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 1996 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 18,4 s
Topsnelheid: 155 km/u
GVW: 2.705 kg
Wielbasis: 292 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Velours
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Achterklep
- Achterruitwisser
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Kleur zilver
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
Overig
- Comfort-pakket (Armsteun voor, Lendesteunen (verstelbaar))
- Elektrisch-pakket (Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Elektrische ramen voor)
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Slecht-weer-pakket (Achterruitwisser, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Ruitensproeiers verwarmbaar)
= Bijzonderheden =
Zeker weten, deze is zeldzaam, deze is Uniek, kom er maar eens om!
T4,4-EVER, SYNCRO, 5-Cylinder, 2.5 liter, TDI,75kw/102pk, Airco, Cruisecontrol, Reflexzilver metallic, etc, etc
En...... van 1e EIGENAAR, op zeker onvindbaar
Zeer goed onderhouden, boekje ingevuld, zuinig mee omgegaan, dat zie je, dat voel je.
Niet bellen of mailen, appen, voor laagstw prijs
Je vindt hem leuk, koopt hem, of koopt hem niet.
7900,- EX BTW
06-14681545
Amulet Auto's B.V.
Venneperweg 541-A
2152 CB Nieuw-Vennep
06-54227882
06-14681545
AMULET AUTO'S B.V. uit Nieuw-Vennep is gespecialiseerd in Bestelwagens. Wij betrekken onze auto's voor 95% bij Merkdealers, en onze voorraad wisselt dagelijks. Export papieren maken wij ter plaatse en DIREKT, klaar terwijl u koffie drinkt. Inclusief RDW papieren en verzekering 150,- euro. Sagitta ook mogelijk.
10 KM Aus Amsterdam Schiphol Airport
Wij zijn dagelijks ( dus 7-dagen per week ) tot 22.00 uur TELEFONISCH bereikbaar:
06-54227882 of 06-14681545
Bezichtiging op AFSPRAAK.
www.amuletautos.nl/
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































