
Volkswagen Transporter - T5 2.5 TDI Imperiaal
Algemeen
| Prijs | € 2.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 2.965 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 340.852 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-05-2003 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1670 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 1999 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Dopplerlaan 4
9207HC Drachten-Azeven
0512-585080
www.boonstraschadevoertuigen.nl
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- Alarm
- Getint glas
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2003 - 2026
Modelcode: T3, T4
Referentienummer: 114726
Productienummer: 114726
Technische informatie
Koppel: 195 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.730 kg
Wielbasis: 332 cm
Interieur
Interieur: Licht grijs, Stof
Milieu
Fijnstofuitstoot: 1 mg/km
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 180 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Boonstra Schadevoertuigen Dopplerlaan 4 9207HC DRACHTEN, NL 0512-585080 http://www.boonstraschadevoertuigen.nl sales@boonstraschadevoertuigen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Hoofdsteunen voor
Milieu
- Euro 3
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
= Bijzonderheden =
Gebruikssporen *Compleet kenteken, Voordelige Transporter met imperiaal!, Prijs is netto/excl. BTW*
LET OP: Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk! Reserveren is niet mogelijk!!
Bij het ophalen van een voertuig is kopie ID in alle gevallen verplicht.
Om het voertuig te kopen dient het voertuig helemaal te worden betaald. Tenzij anders is afgesproken met de verkoper. Tot dan is er geen geldige overeenkomst. En kan van onze kant de aankoop worden geannuleerd.
Bij export: Bovenop de exportprijs van personenwagens komen vaak extra kosten in verband met de BPM. Bij verkoop binnen EU kan een borg worden berekend ter hoogte van het BPM bedrag. Om de borg terug te krijgen hebben we binnen 10 weken een permanente EU registratie van het voertuig nodig. In veel gevallen is het mogelijk de borgsom te voorkomen. Vraag voor de mogelijkheden naar de verkoper.
Voor alle rijdbare voertuigen met Nederlands kenteken en een geldige APK kunnen we bij ons op kantoor binnen 10 minuten een transito kenteken voor u maken:
- 14 dagen geldig voor € 150,--
- boven 3.500 kg voor € 200,--
Ook voor auto’s met buitenlands kenteken kunnen we in veel gevallen binnen 3 werkdagen een exportkenteken aanvragen. Prijs € 700,-. (mits er een keuring op de auto zit)
In het geval van intracommunautaire levering dienen wij minimaal de volgende gegevens van u te ontvangen: KvK uittreksel van het bedrijf en geldig EU BTW nummer, kopie legitimatie van de ondernemer en een minimum (aan)betaling van 20% van de bankrekening van het betreffende bedrijf.
Voor alle BTW voertuigen die buiten de EU gaan, hanteren wij een borg van 20% van het volledige factuurbedrag. Zodra u ons heeft geïnformeerd en wij middels het verstrekte douanedocument (EXa) kunnen verifiëren dat het voertuig de EU heeft verlaten, zullen wij uw borg zo spoedig mogelijk terugbetalen.
Neem voor meer informatie contact op met ons verkoopteam!
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden!
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































































