
Volvo C30 - 2.0 Momentum
Algemeen
| Prijs | € 7.450 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 159.823 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-978-RN |
| Datum deel 1 | 28-09-2012 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje |
| Gewicht | 1229 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Voertuigdetails:
- Kenteken: K-978-RN
- Merk: Volvo
- Model: C30
- APK tot: 03-02-2027
- Tellerstand: 159823 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: oranje
- Motorinhoud: 1999 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B4204S3
- Vermogen: 107 kW / 146pk
- Ledig gewicht: 1229 kg
- Max. trekgewicht: 1350 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 427 cm
- Hoogte: 1443 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Opties en accessoires:
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Sportvelgen
Infotainment
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Wij houden van transparantie bij Autohuys Kooistra en onderscheiden ons hier graag in.
Geen ingewikkelde afleverpakketten maar 1 standaard Autohuys Kooistra afleverpakket voor slechts €995,-
Wat krijgt u van ons?
- Minimaal 12 maanden garantie. (uitgezonderd ouder dan 8 jaar)
- Uitgebreide afleverbeurt volgens fabrieksschema.
- Minimaal 12 maanden APK.
- Auto poetsen binnenzijde en buitenzijde.
- Minimaal een halve tank brandstof.
Onze advertenties worden met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Autohuys Kooistra aanvaardt anderzijds geen aansprakelijkheid ten aanzien van mogelijke onjuistheden van de getoonde advertenties. Aan de gegevens zoals weergegeven in onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Bekijk onze online showroom via: www.autohuyskooistra.nl/aanbod
Autohuys Kooistra B.V.
Lauwerswelle 5
9231 DV Surhuisterveen
0512785824
verkoop@autohuyskooistra.nl
autohuyskooistra.nl
Hoeveel kost een Volvo C30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178346/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)




































