
Volvo XC90 - 3.2 AWD Sport Airco Cr-Control 7-Persoons Youngtimer
Algemeen
| Prijs | € 9.990 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 267.240 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-KTF-76 |
| Datum deel 1 | 21-03-2007 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 175 kW (238 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3192 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Elektrisch grijs Metallic |
| Gewicht | 2017 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2006 - mei 2008
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 481 x 194 x 178 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 281 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,8 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik in de stad: 16,8 l/100km (1 op 6,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autohuis Isselt Fluorweg 41 3812RW AMERSFOORT, NL 0334624495 http://www.autohuisisselt.nl info@autohuisisselt.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur parelmoer
- mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Signaalkleur rood
- Sportonderstel
- Uitlaatsierstuk
Infotainment
- Audioinstallatie met cd-wisselaar
- Autotelefoon
- Navigatiesysteem full map
- Stuurbediening Audio
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Communication-Line (Alarm klasse 3, Audioinstallatie met cd-wisselaar, Autotelefoon, Navigatiesysteem full map)
- entertainment system achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Al onze auto's worden gecontroleerd bij de Stichting Nationale Autopas en staan garant voor de juiste kilometerstand.
Op al onze auto’s geven wij standaard 3 maanden garantie op alle
draaiende delen van motor en de versnellingsbak.
Wij leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Al onze auto's
zijn voorzien van een onderhoud historie...Inruil is mogelijk..een langere Garantieplan is bespreekbaar..Voor meer info 033 4624495.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































