
Volvo XC90 - 3.2 Summum - 7-persoons - 18inch - o.h. hist
Algemeen
| Prijs | € 9.250 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 276.848 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XP-601-H |
| Datum deel 1 | 02-02-2007 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 175 kW (238 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3192 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | 477 Electric Silver met. (grijs metallic |
| Gewicht | 2025 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volvo XC90 3.2 Summum - 7-persoons - 18inch - o.h. hist.
- Kenteken: XP-601-H
- Merk: Volvo
- Model: XC90
- APK tot: 22-05-2027
- Tellerstand: 276848 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Kleurnaam: 477 Electric Silver met.
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Soft leder off-black
- Motorinhoud: 3192 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: B6324S
- Vermogen: 175 kW / 238pk
- Ledig gewicht: 2025 kg
- Max. trekgewicht: 2250 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 11.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 481 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Mobility Line
- Alarm klasse 3
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
Pakket: Visibility Line
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Koplampen adaptief
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Audio installatie
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Side Impact Protection System
Volvo XC90 3.2 Summum 7-persoons van: 02-2007, met: 276.848KM gereden. Auto rijdt en schakelt goed. Wel heeft hij gebruikssporen. Hij is nieuw geleverd in Duitsland en staat sinds: 2019 op Nederlands kenteken. In Nederland heeft hij slechts 1 eigenaar gehad. O.a. voorzien van: 18inch LM velgen, trekhaak, roofrails, adaptieve bi-xenon verlichting, soft lederen interieur, 7 zitplaatsen, stoelverwarming, etc. APK tot: 05-2027. Inruil mogelijk.
Onze occasions zijn op afspraak te bezichtigen, dit kan ook 's avonds en op zaterdag. Ze staan overdekt gestald in onze opslag in Alblasserdam. U kunt contact opnemen op nummer: 06-46322248 of per mail: info@schuurmanautos.nl
Schuurman Auto's
Nieuwland Parc 318
2952dd Alblasserdam
06-46322248
info@schuurmanautos.nl
www.schuurmanautos.nl
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































